Camoda Cam Balkon Sistemleri

İzmir Camoda Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Pimaş Camoda
Camoda

Pimaş Camoda’ya tescilli, açılıp kapanan çıkış kapağı, ayrıcalık ve avantaj sağlar. İzmir Camoda Sistemde isteğe bağlı olarak 8mm ve 20mm temperli çift cam uygulaması yapılmaktadır. Cam-profil bağlantı noktalarında kanat teknik tasarımı ve kullanılan  yapıştırıcı sebebiyle U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti maximum düzeye çıkarılmıştır. Cam profil bağlantısında silikon hiçbir şekilde kullanılmamaktadır.                         

35845_9492_w0OJKMP1c9

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

Camoda cam balkon alüminyum profillerde 12 farklı renk seçeneği uygulanabilmektedir.

8b5947d3ac629ee0844d2e5f242c4294

Gold cam balkoncu
Gold cam balkon

Kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde gerektiğinde iki sıra fırça conta takılarak çift fırça conta uygulaması yapılabilmektedir. Hava ve su geçirmezlik özelliğinin artırılması amacıyla, yan profil gerektğinde 2 contalı (EPDM) kullanılabilmektedir. Cam paneller sadece sağa, sadece sola toplanabilir. İzmir Camoda katlanır cam balkon sistemleri her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir. Çocuk emniyet kilidi ile güvenlik sorunu sağlanmıştır. Camoda katlanır cam sistemleri olarak Bella ısıcamlı cam balkon size kış konforu sunar.

Pimaş Camoda cam balkon
Pimaş Camoda katlanır cam balkon
izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

İzmir Camoda Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Pimaş Camoda sürgülü cam balkon sistemlerinde arge çalışmalarının haklı özgüvenini görebilirsiniz. Camoda kendi sistemini oluştururken tamamen özgün bir çalışma yürütmüştür. Camoda eşikli sürmeli cam balkon ve Camoda eşiksiz sürgülü cam balkon olarak iki tip modeli vardır. Alüminyum kenet profili uyglanmakta ve hava sızdırmazlığı minumum seviyede tutulmuştur. İçeriden ve dışarıdan kilitlenebilen özel kilit sistemi tasarlanmıştır. Cam esnemeleri alüminyum kenet ile engellenmiştir. Kanatlar hiçbir şekilde dışarıdan açılmaz. Sürgülü cam panellerin ağırlık yükünü altta bulunan 4 adet tekerlek taşır. İzmir Camoda sürgülü cam balkon sistemleri Temperli ve lamine temperli camlar kullanılır.

9ndiwl20170320213318

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi
Camoda sürmeli cam balkon sistemleri
Camoda sürgülü cam balkon
Reklamlar