Cam Balkon Modelleri

İzmir Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Modelleri çalışma rensiplerine göre iki ana kategoriye ayrılır.

cam-balkon-evren

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

1- Kayar Katlanır Cam Balkon Sistemleri: Hareketli cam panelleri birbiri üstüne katlanır. Dilediğinizde tamamen kapalı veya tamamen açık bir balkon elde edebilirsiniz. Katlanır camlama İzmir sistemleri direkli köşe ve direksiz köşe olarak imalat yapılabilmektedir. 8 mm ve 10 mm temperli camlar kullanılmaktadır. Farklı renklerde cam tercih edilebilir. Asaş cam balkon sistemleri, Camoda Bella ısıcamlı cam balkon ve Gold Safir seri katlanır cam balkon modellerinin imalat ve montajını yapıyoruz. Cam balkon sistemleri yenilikleri ile fark yaratmaya devam ediyor.                                                   katlanir_cam_1

Isıcamlı cam balkon İzmir ürünümüz başarı ile uygulanmaya başlamıştır. Kayar katlanır cam balkon sistemleri, cam balkon İzmir taleplerinin %60’ını oluşturur. Genellikle konutların balkonlarında tercih edilir. Farklı renklerde camlar kullanılabilir. 8 mm temperli camlar ağırlıklı olarak takılır. Isıcamlı katlanır cam balkon imlatımız başlamıştır. Katlanır cam balkon modelleri için BURAYA tıklayınız.

İzmir katlanır cam balkon

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

2- Sürgülü Camlama Sistemleri: Hareketli cam panellerin eşikli veya eşiksiz ray profil üzerinde ileri geri hareket ettirelerek çalışması prensibine dayanır. 8 ve 10 mm kalınlığında temperlenmiş camlar yükseklik ölçülerine göre kullanılır. Restoran, kafeteryaların ve mekanların tercih ettiği bir üründür. İçe doğru alan kaybına tahammül edilmeyen durumlarda öncelik İzmir sürmeli camlama tercih edilir. Sineklik ve perde istediğiniz zaman takabileceğiniz alternatiflerdir. Asaş sürmeli cam balkon ve Camoda sürmeli cam balkon markalarını uyguluyoruz. Sürmeli cam balkon sistemleri daha çok toplu yaşanılan mekanlarda kullanılmaktadır.

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

Alan kaybının istenmediği durumlarda ideal çözümdür. Eşikli ve eşiksiz sürgülü modelleri vardır. 10 mm temperli cam kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Sürgülü camlama sistemlerinin montajından önce zemin hazırlıklarının yapılması (zemin terazisi) gereklidir.

cam balkon model fiyatları
cam balkon modelleri

Sigara yasağından sonra kullanımı artan hareketli tente sistemlerinin tamamlayıcı unsuru İzmir sürme camlama sistemleri olmuştur. Geniş alanları kapatma ve oda haline getirmede fonksiyoneldir. Camlı kanatların birbirini üstüne sürülmesi prensibine göre çalışır. Bir kanat bir alan mutlaka kapalı kalır. Cam renkleri füme, bronz, mavi, yeşil ve şeffaf renklerde mevcuttur. Alüminyum profil renkleri farklı desenlerde Ral renklerde boyanabilir. Naturel ve ahşap desenli renkler kullanılabilir. İletişim için BURAYA tıklayınız.

Makrowin katlanır cam
Makrowin camlama sistemleri

İzmir Cam Balkon Seçenekleri

İzmir cam balkon seçenekleri, farklı ihtiyaçlara farklı ürünleri sunmak için çalışan Goldcambalkon firması bu hedef doğrultusunda bilinen kaliteli cam balkon markaları bünyesine katmıştır. Firmamızın tercih ettiği marka ve ürün çeşitlerini aşağıda sıraladık.

cam-balkon-yaptiranlar-dikkat-yargitay-uyariyor

Asaş Cam Balkon

1- Asaş Katlanır Cam Balkon Sistemleri   2- Asaş Sürmeli Cam Balkon Sistemleri

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

oval-cam-balkon9

Gold Seri Cam Balkon

1- Gold Seri Katlanır Cam Balkon                2- Gold Safir Seri Katlanır Cam Balkon

surmecambalkn

Camoda Cam Balkon

1- Camoda Isıcamlı Katlanır Cam Balkon 2- Camoda Konfor Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

[0202914530128481]3

izmir kış bahçesi fiyatları
izmir kış bahçesi

 

                                                            

Reklamlar